Модельный ряд Chevrolet

Отзыв о Chevrolet Lacetti 2004 года

Автомобиль: Chevrolet Lacetti Wagon 2004 г.в., универсал, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 250 км, двигатель - 1.8 бензин, комплектация - sx
Автор: Oleg (Украина, Львов)   07.01.2013

Взяв свою бібіку з значним пробігом більше 200 тис. наїздив 35000. Якщо чесно машина виявилась набагато кращща ніж думалось.

За 35000 робились такі роботи, заміна передніх пружин (при планові заміні масла виявилось що трісну перший виток на пружині), заміна тросіка ручніка, втулки стабілізатора, термостат, ремень і роліки. Машина порадовала безвітказністю, заідали тільки кнопки кондера і обігріва заднього стікла, за 30 грн. автоелектрик пропаяв контакти і проблема пропала. Порадовав також стан кузова як на 2004 рік. Я їздив на багатьох машинах таврія, ваз, опель, шевроле. додж.

Плюсы автомобиля: Вмістима, надійна, гарна в універсалі, хороший двигун, хороша ходова.

Минусы автомобиля: Низька підвіска як для наших доріг (хоча всі машини нові робляться для доріг), великий хід важеля передач.

Совет покупателю: Брати однозначно, якщо подобається, це вже точно не ваз і не дикий непредсказуємий китаєць а хороша сучасна машина за невелику ціну.

Тест-драйв Chevrolet Lacetti: Дачникам посвящается
Дачникам посвящается

Уж что-что, а универсалы “гольф”-класса у нас выбирают вовсе не из соображений престижа. При покупке таких машин гораздо важнее их практичность и доступность. Похоже, мы нашли оптимальное предложение.

Продажа б/у Chevrolet

Chevrolet Lacetti 2012 Chevrolet Lacetti 4.900$ 2012 228.000 км